Címünk: 1157 Budapest, Nyírpalota út 95.

Telefon: +36 30 4 210 210

NYITOTT POZÍCIÓINK

Frissítés dátuma: 2024.04.08.

Kedves Érdeklődő!

Köszönjük, hogy az ANDRO Dental Fogászat oldalára látogattál!
Vezető orvosunk Dr. Androvics K. Tamás és fiatalos csapata az alábbi munkakörbe keresi új tagját, 8 órás munkarendbe:

Fogászati asszisztens

Szakmai elvárások

  • fogászati asszisztens képzettség
  • informatikai alapismeretek

Fogorvos

  • fogorvosi diploma

Csapatunk lendületes, fiatalos, kommunikatív, mosolygós, empatikus, segítőkész, befogadó, nyitott. A hangulat rendelőnkben baráti és családias, így könnyen otthon érzik majd magukat az új Kollégák. A hozzánk csatlakozóktól is hasonló hozzáállást és gördülékeny csapatmunkát várunk el.

Biztosított :

  • 8 órás bejelentett munkakör
  • utazástérítés BKK bérlet formájában minden hónapban
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • továbbképzések
  • csapatépítő programok
  • munkaruha

Bérezés:

Azt gondoljuk, hogy mindenkit megillet a tisztességes bérezés a munkája után. Ezért kérünk, fizetési igényed írd az űrlap kitöltésénél a megfelelő mezőbe! Fogorvosaink teljesítményalapú kiegészítő bérezésre is számíthatnak!

Melyik pozíció iránt érdeklődik?

Önéletrajz / motivációs levél feltöltés (Maximum: 4Mb)

KATTINTS ÉS NYERJ!

Kedves Pácienseink!

2023.08.23-27-ig rendelőnk ZÁRVA TART!
Telefonos időpontfoglalás sem lehetséges ezen napokon!
28-án 8:00-tól várjuk hívásukat ismét, vagy kérjenek időpontot
IDE KATTINTVA!

ANDRO DENTAL TEAM